Комунальний заклад освіти "Середня загальоосвітня школа №75" Д М Р

Інформація для батьків

Департамент освіти і науки облдержадміністрації організовує роботу телефонної гарячої лінії для надання консультації батькам першокласників:

(056) 770 67 86, 770 69 40

Управління цивільного захисту населення ОДА звертається до батьків:

не залишайте маленьких дітей без нагляду!

Шановні батьки!

Фахівці з дитячої безпеки рекомендують:

- не залишайте відкритими вікна в приміщенні, де знаходяться малюки, тримайте фрамуги в режимі провітрювання;

- приберіть з-під вікон предмети, на які можна встати, щоб дістатися до підвіконня.

А для того, щоб відчувати себе абсолютно спокійним, обладнайте ручки віконних рам замками, які дитина не зможе відкрити без допомоги дорослого, або придбайте спеціальні грати на віконні рами, які реально захистять дітей від падіння,

- навіть якщо на вікні встановлена протимоскітна сітка, ніколи не залишайте дитину без нагляду в кімнаті з відкритим вікном. На жаль, дитина часто не в змозі оцінити, закрите вікно чи ні, і може випасти.

Для того, щоб літо було часом доброго відпочинку і радості для малечі, наполегливо радимо батькам ретельно доглядати за дітьми!

Управління цивільного захисту населення облдержадміністрації

Управління цивільного захисту нагадує мешканцям області про необхідність відпочивати і купатися лише в спеціально пристосованих місцях

Літо – це час відпочинку, нових вражень та оздоровлення.

Для того, щоб літній відпочинок залишив по собі тільки позитивні враження, необхідно дотримуватися певних правил.

Зокрема, управління цивільного захисту нагадує мешканцям області про необхідність відпочивати і купатися лише в спеціально пристосованих місцях.

Такі місця обов’язково обладнані рятувальним постом, медпунктом, туалетом, буями межі запливу, кабінками для переодягання, стендами, що містять інформацію про правила безпечного відпочинку та надання допомоги потопаючому.

Також пристосовані місця відпочинку на воді мають документальне підтвердження відповідності санітарно-епідеміологічним нормам.

Наразі на території області офіційно визначено 12 комунальних пляжів, які розташовані:

м. Дніпропетровськ: острів Комсомольський, “Центральний парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка”; парк культури ім. Воронцова; парк культури та відпочинку Придніпровський;

м. Дніпродзержинськ: вул. Набережна (район річкового порту);

м. Кривий Ріг: “Золотий пляж у парку ім. 50-ти річчя Радянської України”, пляж на ставку ВАТ “Південний ГЗК”;

м. Нікополь: міський пляж, вул. Набережна;

м. Новомосковськ: пляж у міському парку;

м. Павлоград: парк ім. Першого Травня;

Апостолівський район: м. Зеленодольськ (міський пляж);

Верхньодніпровський район: м. Верхньодніпровськ (міський пляж); село Дніпровське.

Шановні відпочиваючі, обов’язково звертайте увагу на розміщену на стендах інформацію: вона може містити попередження про можливі негаразди, або надати консультативну допомогу в тій чи іншій ситуації!

За інформацією Департаменту взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи