Комунальний заклад освіти "Середня загальоосвітня школа №75" Д М Р

1 ВЕРЕСНЯ !

21 вересня 2021 року

Акція «Голуб миру»

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. 21 вересня 2021 року у школі відбулася загальношкільна акція «Голуб миру». Учні 1-4-х класів виготовляли паперових голубів, учні 5-7-х класів організували виставку малюнків.

Фотографії акції дивіться у фотогалереї сайту.

11 жовтня 2021 року

«Барви золотої осені»

(конкурс-виставка поробок з природного матеріалу)

Щоосені, напередодні канікул, у школі проводиться традиційне свято «Барви золотої осені». 11 жовтня вестибюль перетворився у справжній осінній вернісаж, бо саме тут зранку відкрився конкурс-виставка поробок з природного матеріалу. Його учасники, учні 1 – 9 класів, вкотре здивували своєю фантазією та майстерністю, бо кожна робота – найдивовижніший витвір мистецтва! У якості матеріалу було використано майже все, що так щиро дарує природа восени: листя, плоди та насіння різних рослин, квіти, мох, морські мушлі та камінці, овочі та фрукти… Те, що звичайно просто лежить під ногами, в цей день руками маленьких майстрів перетворилося в справжнє чудо! Численні дитячі роботи стали об’єктами для багатьох фотосесій та селфі.

Неймовірно важко було назвати кращих! Але завдяки багатьом номінаціям журі відзначило майже всіх учасників конкурсу-виставки.

Фотографії з конкурсу дивіться у фотогалереї сайту.

14 жовтня 2021 року

«День захисника і захисниць України»

Напередодні 14 жовтня – Дня захисника і захисниць України, Дня українського козацтва, Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці  – у школі  в 1-11 класах було проведено Єдиний урок «Слава героям України!», метою якого стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх.

Для учнів 9-11 класів було проведено спортивні змагання «А нумо, хлопці!», в яких І місце посіла команда хлопців 10-А класу. Для учнів 5-6 класів пройшли змагання «Веселі козачата».

Відбулася екскурсія для учнів 5-х класів до кімнаті бойової слави, де старшокласники розповіли про випускника нашої школи Романова Артема, який загинув  в АТО, захищаючи незалежність нашої держави.

Вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки Романову Артему  учні 11 класу.

Фотографії заходів дивіться у фотогалереї сайту.