Комунальний заклад освіти "Середня загальоосвітня школа №75" Д М Р

 

Педагогічний колектив

 

Кадровий склад

педколективу КЗО «СЗШ № 75» ДМР

станом на 1 вересня 2020 року

 

  1.  

 

Жмако  Лариса Іванівна

Директор школи,

вчитель історії

  1.  

Добрицька Ірина Петрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель української мови і літератури

  1.  

Готвянська Галина Михайлівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики

  1.  

Тюнікова ЮліяВолодимирівна

Заступник директора з виховної роботи,вчитель математики

  1.  

Матюшенко Вікторія Вікторівна

Заступник директора з

 Вчителі української мови та літератури

  1.  

Веремеєнко НаталіяПавлівн

  1.  

Ричко Оксана Павлівна

  1.  

Горохівець Оксана Миколаївна

Вчителі зарубіжної літератури

  1.  

Гіталова Лрписа Іванівна

  1.  

Яковенко ІннаІванівна

Вчителі англійської мови

  1.  

Михайлець Тетяна Семенівна

  1.  

Салімова МехбараХанкешиївна

  1.  

Кльонкіна Ольга Валентинівна

  1.  

Олександрова Олена Петрівна.

Вчитель французької мови

  1.  

Дарадан Ольга Павлівна

Вчитель історії та правознавства

  1.  

Гончарова Лрписа Вікторівна

Вчителі математики

  1.  

Яценко Валентина Володимирівна

  1.  

Бобурчак Валентина Сергіївна

  1.  

Харлаш Людмила Мизайлівна

Вчитель фізики

  1.  

Фролова Валентина Іванівна

Вчитель біології

  1.  

Тонкошкур Світлана Олександрівна

 

Вчитель географії

23.

Горобець Людмила Володимирівна

Вчитель хімії, біології,

24.

Свириденко СергійГригорович

Вчитель «Основ здоров’я», інформатики

25.

Августовська Інна Михайлівна

Вчитель музичного мистецтва

26.
Ваган 

Вчитель трудового навчання,

«Захист Вітчизни»

27.

Роман Олександр Григорович

Вчителі фізичної культури

28.

Романенко Наталія Анатоліївна

29.

 

30.

Сообцокова Вікторія Володимирівна

Вчителі початкових класів

31.

Хоріщенко Людмила Анатоліївна

32.

Рожнова Світлана Миколаївна

33.

Бондар Тетяна Анатоліївна

34.

Строгуш Світлана Іванівна.

35.

Рибіна Марія  Володимирівна

36.

Оглобліна Юлія Романівна

37.

Танцюра Вікторія Володимирівна

38.

Цепа Вікторія Володимирівна

39.

Волошина Наталія Миколаївна

  1.  

Мітченко Дар’я Вікторівна.

  1.  

Позднякова Тетяна Миколаївна

Вихователь групи продовженого дня

  1.  

 

Практичний психолог

  1.  

Корольов Микита Георгієвич

Бібліотекар

  1.  

Грушко Ольга Геннадіївна